Beyaz Yaz

Kış boyunca bu anı beklediniz değil mi? Bronz teninizi beyaz renkle buluşturup mükemmel görünmek için doğru zaman geldi! Yazı bembeyaz ayakkabılar, elbiseler ve takımlarla geçirmek için tek yapmanız gereken önerilerimize göz atmak.

Ferah Elbiseler

Beyaz elbise yaz aylarının, davetlerin ve festivallerin en sevilen detayı. Ama klişelere boğulmadan beyaz elbiseyi nasıl kombinlersiniz? Kontrast yaratacak aksesuarlar ve sezonun hiti terliklerle kombinler yapabilirsiniz.

Olmazsa Olmaz Sneaker

Hava açtığı gibi botlardan kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi beyaz sneaker oluyor. Son dönemde düğünlerden kırmızı halıya kadar birçok defa kuralları yıkıp öne çıkan beyaz sneaker tüm yazlık kombinlerin olmazsa olmazı.

Tek Parçada Şık

Çiçek desenli midi boy etekler, jean ya da keten pantolonlar, çiçek desenli askılı elbiseler… Siz sadece nasıl görünmek istediğinize ve yapacağınız kombine karar verin. Beyaz bluz şıklığınıza eşlik etmek için hazır.

Cool Takımlar

Beyaz crop top, beyaz blazer ve beyaz pantolon… Baştan aşağı beyaz giymek cesaret ister ve bu kadar cesur olabileceğiniz en ideal zaman yaz mevsimi. Unutmayın: Saçlarınızı sade modellerde tutarsanız kombininiz kendini daha iyi gösterebilir.