Beyaz Tişört ve Jean İkilisi Nasıl Giyilir?

Herkesin sahip olduğu iki parçayı giyip de farklı olmak mümkün mü? Jean ve beyaz tişört ikilisi, çabasız şıklık denen o gizemli görünümün ortaya çıktığı kombin olabilir. Bu kombini sokakta birçok kadının üzerinizde görmeniz yüksek bir ihtimal. Peki diğerlerinden farklı olmak için ne yapmalısınız? Belki bir aksesuarlar fark yaratabilir ya da bir ceketle tüm havanız değişir, ne dersiniz? Birbiri için etle tırnak gibi olan jean ve beyaz tişörtü, pişti olma riskinden kurtarabileceğiniz ve sokağa gönül rahatlığıyla adım atabileceğiniz önerilerimizi okumadan evden çıkmayın!

Sadece Bir Topuklu Ayakkabı Yeter

Beyaz tişört ve jean pantolonu farklı kılmanın ilk ve en kolay yolu kombini topuklu ayakkabıyla tamamlamak. Bu üçlüde ayakkabının renkleri konusunda cesur olmak size artı puan kazandırır.

Cool Bir Cekete Şans Verin

Sokaklarda az önce podyuma çıkmış Gigi Hadid gibi yürümek isterseniz; topuklu ayakkabınıza eşlik edecek cool bir ceket giyebilirsiniz. Tabii ceket omuzlarınızda duracak ki yeterince havalı görünün.

Geniş Bir Jean ve Sneaker’a Ne Dersiniz?

Topuklu ayakkabı kadını değil misiniz? Hissettiğiniz rahatlığı iki katına çıkarmak için sneaker’a eşlik edecek geniş bir jean tercih edin. Beyaz sneaker ve tişört uyumunu yakalarken rahatınız bozulmasın.

Yırtık Jean Her Zaman İyidir

Son dönemde popüleritesi çok artsa da yırtık jeanlerin ne kadar cool göründüğü konusunda uzun zamandır hemfikiriz. Bu sefer yırtık jean ve beyaz tişörtü loafer ile tamamlayın.

Slogan Tişörtlerle Trendlere Ayak Uydurun

Son dönemde modanın sesi slogan tişörtler sayesinde biraz daha yükseldi. Onlardan birine sahip olmak sizi trendlere uygun bir görünüme kavuştururken diğer yandan da yükselen seslere eşlik etmenizi sağlayacak!