Bel Çantası Nasıl Kullanılır?

Bel çantaları özellikle 80’ler ve 90’larda moda sahnesinin başrolünde yer almış hem çok kullanışlı hem de oldukça alternatif aksesuarlardı. Son zamanlarda 90’lar tutkusu canlanınca yavaş yavaş günlük kullanıma da yeniden girmeye başladı. Bel çantalarının boyut konusunda rahatlık sağlarken konforlu olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yine aynı boyut ve şekil, klasik kombinlerde kullanım konusunda şüphe uyandırabilir. Sonuçta işe giderken nasıl bel çantası takılır ki? 

Sokak stilinin yıldızları sağolsun, artık önümüzde bolca örnek var. Öyle ki ofiste, partide ya da günlük kullanımda bel çantası en az diğer çanta modelleri kadar kabul edilir hale geldi.

Spor yaparken yanınızda

Spor yaparken, yanımızda fazla eşya taşıyamayacağımız gibi yanımızdakiler de yük olacaktır ve nereye koyacağımız konusunda sürekli bir sorun yaşatacaklardır. Özellikle açık havada spor yapacaksanız eşyalar daima engel olur. Yine de yanınızda konforlu ve engel olmayacak bel çantalarından biri olursa o zaman sporunuz rahat kombininiz şık olur.

Sokak stilinin güçlü parçaları

Günlük hayatınızda tarzınız nasıl olursa olsun, fark yaratmak istediğiniz anlar gelebilir. Hem trendlere ayak uydurup hem de rahat hissetmek için bel çantalarından yardım alın. Şehri keşfederken, marketten alışveriş yaparken veya sinemaya giderken zaman ya da mekan fark etmeden yanınıza alabileceğiniz ve şıklığınızı koruyabileceğiniz bel çantalarını, omzunuza asarak da kullanabilirsiniz.

Tüm gün dolaşırken rahat olun

Turistik bir geziye çıktığımız zaman genelde yanımızda mutlaka bulundurmamız gereken birkaç eşya oluyor, hatta yurt dışına çıkmışsanız yanınızda bulundurmanız gerekenlerin sayısı da artıyor. Bunun için sırt çantası biraz büyük ve kaba durabilir ama bel çantası öyle mi? En ideal tercih şık bir bel çantası!