Bahar Makyajında Parti Zamanı!

Havalar mis gibi ısınmaya başladığına göre makyaj çantasındaki koyu renkleri rafa kaldırabiliriz. Biraz daha taze hissetmek ve partinin yıldızı olmak için makyaj önerilerimizi keşfedin!

Festival Makyajı Rengarenk

Kendinizi renklerle ifade edebileceğiniz en uygun yerlerden biri festival alanları. Özellikle makyajınızda risk alıp grafik eyeliner, glitter ruj ya da daha dikkat çeken aykırı renkleri festival hazırlığında kullanabilirsiniz.

Düğün Makyajı Daha Sade

Gelinlerin en büyük heyecanı düğün günü ve o günü en güzel şekilde karşılamak istiyorlar! Bu sezon ten makyajı görünümü mükemmel hale getirirken makyajda genelde yüze canlılık veren bronzlar ve sadeliğin imzası nude’lar var!

Mezuniyet Makyajında Yenilik

Hayatınızda yeni bir döneme başlarken makyajınız geride kalmasın! Örneğin stamp eye göz makyajını deneyebilirsiniz ya da sezonun güçlü ve canlı renkleriyle fark yaratın. Bu sefer gözlerinizde koyu değil, açık renklerle makyaj yapmaya ne dersiniz?

Partiye Özel Hazırlık

Yaz boyunca birçok defa düğüne, davete ya da nişana katılacaksınız ve hepsi eğlenceli bir partiyle bitecek. İşte o anlar için makyajınızı sabit tutacak ürünleri yanınızdan ayırmayın. Bir de cildinizi daima nemli tutun ve yaz sıcağında cildinizi yoracak yoğun uygulamalardan kaçının!