Bahar Düğünlerinde Erkek Stili

Şimdiden düğün sezonuna hazırlananlar için öneriler hazırladık bile! Kadınların seçebileceği birçok alternatif var fakat erkeklerin işi daha zor. Her yılın favori rengi olan maviler ve lacivertlere mi bürünmeliler yoksa en şık renk ikililerinden birini mi denemeliler? Hem stil sahibi hem şık görünmek hem de bunların içinde rahat ve özgüvenli olmak isteyen erkekler, bahar düğünlerinde veya etkinliklerinde ne giymeli?

Takım Elbise

Lacivert, gri ve siyah oldukça makul tercihler olabilir fakat biliyorsunuz ki kendi düğününüzde de bu renklerden birini giymeniz oldukça kuvvetli bir ihtimal. Dolayısıyla kolaya kaçma kredinizi şimdi kullanmayın ve biraz risk alın. Kum rengi ya da diğer açık renklerdeki takımlardan birine şans verebilirsiniz. Baharın açan havasına da bu renklerle uyum sağlamanız daha kolay olacak.

Gömlek ve Mendil

Bir etkinlik veya düğüne gideceğiniz için resmi bir görünüm yakalamanız gerekiyorsa bu işi gömleğinize bırakın. Bir gömleğin smart görünüm için uygun olup olmadığı etek ucuna bakarak anlayabilirsiniz. Eğer gömleğin etek ucu düz değil de oval kesime sahipse aradığınız gömleği buldunuz demektir. Yakası keskin bir görünüme sahip olan açık mavi renk, pamuklu tasarımları tercih etmenizi öneriyoruz.  Takım elbisenize şık bir dokunuş daha eklemek için mendil kullanabilirsiniz. Dilerseniz İtalyanlar gibi gelişigüzel yerleştirin ister şık bir biçimde katlayın, size ve stilinize kalmış.

Aksesuarlar

Saat, ayakkabı ve diğer aksesuarlar, düğün gibi resmi etkinliklerde farklı stilinizi yansıtmanızı sağlar. Ayakkabı tercihinizi kahverengi ve bej tonlarında yaparsanız, birçok benzer tondaki takım elbisenizle birlikte giyebilirsiniz. Özellikle monk stildeki bantlı ayakkabılar şık görünmenizi garantiler. Tabii bu tip harika parçalar günlük hayatınızın bir parçasıymış gibi davranmanız gerekiyor. Bir de saatiniz ve kemerinizin aynı tonlarda olmasına dikkat etmelisiniz.