BABANIZA EN ÖZEL HEDİYEYİ ALIN!

Babalar Günü yaklaşırken “babama ne alacağım” diye düşünüyorsanız size harika tavsiyelerimiz var. Babanızın stiline göre hediye rehberine hemen göz atın:

Eğer tarzı rahat bir babanız varsa, günlük bir ayakkabı ya da keten bir gömlek çok hoşuna gidecektir. Günlük hayatında rahatça kullanabileceği ve her zaman yanında olacak cüzdan ve saat de tercih ederseniz babanızı çok mutlu edeceksiniz.

Babanız her gün toplantılara mı gidiyor yoksa hep klasik giyinmeyi mi seviyor? O halde ona şık bir gömlek ya da kravat hediye edebilirsiniz. Balmain’den klasik bir kalem ya da hep giyebileceği klasik bir ayakkabı da seçenekler arasında.

Hayatında her zaman spora yer veren babalara özel Dolce&Gabbana Sport parfüm ve Puma’nın Ferrari şapkası çok özel bir hediye olacaktır. Spor bir sırt çantası ya da spor ayakkabı da rahat yaşam tarzına ayak uydurabilir ve hep sizi hatırlayabilir.

Hobilerinden vazgeçemeyen babalar için özel ve hobi kitapları birebir. Kahve tutkunu bir babanız varsa N’espresso kahve makinası onu çok mutlu edecektir. Oyuncu babalar için ise iyi bir model spor araba çok esprili olabilir, tabii uzaktan kumandalı olanlardan…