Babalar Gününe Özel Hediyeler

Babalar günü bu yıl 19 Haziran’da kutlanacak. Babanıza hediye almak için bu tarihi beklemek zorunda değilsiniz fakat geleneğe uyup bir sürpriz yapmak isterseniz sizin için çok şık önerileri bir araya getirdik. Babalar Günü’ne özel kampanyalarımızın yanı sıra, babanızı çok mutlu edeceğini düşündüğümüz  hediyeleri görmek için okumaya devam edin.

Sporcu Babalara Özel Hediyeler

Televizyon karşısında futbol maçlarını heyecanla izlemek de dahil olmak üzere babanız eğer sporla fazlasıyla haşır neşirse onun için rahat parçalar alabilirsiniz. Babanız yaza girerken hem şık hem de daha sportmen görünecek.

Giyimine Özenen Babalara Özel Hediyeler

Babanız her gün ne giyeceğine sizden daha fazla özeniyor olabilir. Böyle bir durumda ona sezonun en şık parçalarını alırsanız, dünyalar onun olur. Bir de kombin önerisi yaparsanız, keyfini hiçbir şey bozamaz.

Evde Spor Dışarıda Şık Babalara Özel Hediyeler

Babanız için spor-şık bir parça alarak günün her saatinde rahatını bozmadan hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ayağından düşürmeyeceği lifestyle sneakerlar, keskin çizgileri olmayan casual ayakkabılarını her giydiğinde sizi gülümseyerek hatırlayacak.

Tatil Hazırlığındaki Babalara Özel Hediyeler

Babanız için güzel bir sürpriz yapmak için belki de onu küçük bir tatile göndermelisiniz. Tatil planını yapmak sizden, tatil bavulunu hazırlamak bizden! Hazır yaza girmişken siz de babanıza eşlik edebilirsiniz.

Her Daim Şık Babalara Özel Hediyeler

Babanız takım elbise, kravat ve klasik ayakkabı üçlüsünden vazgeçmiyorsa, gardırobuna yeni birkaç parça ekleyerek koleksiyonuna katkıda bulunun. Kravat iğnesi, kol düğmesi ya da yepyeni bir takım elbiseye kim hayır diyebilir?

Kahve İçmeden Uyanamayan Babalara Özel Hediyeler

Babanız sabah kahvesini içmeden uyanmıyor, akşam yemekten sonra çayını içmeden uyumuyorsa; çayını ve kahvesini en lezzetli şekilde yapabileceği küçük ev aletlerini düşünebilirsiniz. Ya da taze meyve sıkacağı alıp sağlıklı yaşama davet edin!

Aşçılığı Kuvvetli Babalara Özel Hediyeler

Babanız yemek konusunda iddialıysa işini daha keyifli yapacak her şey onu mutlu eder. Ama bu seferlik hediyeyi verirken yemeği de siz hazırlayarak daha büyük bir sürpriz yapabilirsiniz. Tabii yemeğe çıkarmakta da serbestsiniz.

Teknolojiyle Yarışan Babalara Özel Hediyeler

Arkadaşlarınız babalarının mesaj bile atamamasından şikayet ederken babanız bilgisayar oyunlarında sizden daha iyiyse, onu mutlu edecek hediyeler elektronik kategorisinde gizli! Yeni olan herhangi bir alternatifin onu çok heyecanlandıracağına eminiz.