AYIN BURCU: TERAZİ BURCUNA ALINACAK HEDİYELER

Terazi burcunun dünyasına doğru bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın! Ünlü Astrolog Dinçer Güner, burç özelliklerinden stil önerilerine, güzellik önerilerinden Terazi burcuna alınacak hediyelere, Terazi burcuna dair tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyor:

COVER_terazi

Terazi Burcu Özellikleri

Kadın

Terazi burcu kadını güzel, estetik duygusu gelişmiş, yaşama sevinci üst seviyede olan, son derece cazibeli ve uyumlu karakteri ile dikkat çeken kadındır. Hoşsohbet bir karaktere sahip olduğunu söylemek gerekir. Değer verdiği insanların fikirlerini sormaktan hoşlanır. Gerçekten iyi bir huya sahiptir ve güzel olan her şeye değer verir, keyif alırlar. Olumlu özellikleri arasında en dikkat çekici olanları, entelektüel olması ve uyumlu olmasıdır. Her duruma ve her olaya uyum sağlamasını iyi bilir. Sosyal, realist, nazik ve sevgi doludur. Zarif bir kişiliğe ve görünüme sahiptir. Adaletli ve hırslıdır. Olumsuz özelliklerinde ise kararsız olması herkes tarafından fark edilen özelliğidir. Sevdiği zaman kıskanç olabilir. Bağımlılık derecesinde düşkündür ve tembel bir kişiliğe sahiptir. Zevkine aşırı düşkün olması kimi zaman olumsuzluk olarak gösterilebilir. Eleştirel yanı fazladır.

Erkek

Terazi burcu erkeğini öncelikle kararsızlık ile anlatabiliriz. Hayatının her alanında aşk olsun, iş olsun, özel hayat olsun, alışveriş olsun ve aklınıza gelebilecek her şeyde kararsız bir kişiliğe sahiptir. Aslında bu durum kimi zaman başarılı olmasına, kimi zaman da başarısız olmasına neden olabilir. Terazi burcu erkeğiyle bir yemeğe gittiğinizi ve menüde birçok seçenek olduğunu düşünün, karar vermesi oldukça uzun sürecektir. Olumlu özellikleri arasında en önemli olanı uyumlu olması ve adaletli olmasıdır. Dengeli bir erkektir. Büyüleyici bir kişiliğe sahiptir; duygusal, karizmatik, sanatçı ruhlu, idealist, entelektüel, nazik ve sevgi dolu olması beklenebilir. Olumsuz özellikleri arasında en dikkat çekici olanı ise kararsız olmasıdır. Zaman zaman aşırı kıskanç olabilir. Tembel, her işe karışan, eleştirel ve yüzeyseldir. Kolay etki altında kalıyor olması bir diğer olumsuz özelliği olarak dikkat çeker.

Terazi Burcu Stil Önerileri


Kadın

Zarafet ve uyumun temsilcisi olan bu burcun kadınları özellikle sade ve abartıdan uzak aksesuarlara yönelirler. Kıyafet seçiminde ipek ve kadifenin her türlü kombinasyonları kendilerine yakışacaktır. Uçuk pastel renkler yanında dişiliği ön plana çıkartan, abartıya kaçmayan çarpıcı renklerle kombin yapmaları da mümkündür. Eşarp ve fular Terazi burcu kadınlarının stil sahibi olmalarında önemli etkenlerden biridir.

Erkek

Diplomatik özellikleri ön plana çıkan ve estetik kaygılara özen gösteren bu burcun erkekleri daha çok takım elbiseye yöneleceklerdir. Hafta sonu faaliyetlerinde casual, toprak renkli kıyafetler giymeye özen göstermelidirler. Takım elbise seçiminde lacivert ve gri tonlarını tercih etmelerinde yarar vardır. Renk kombinasyonlarında uçuk pastel renkler yanında günün modasına hitap eden kesimleri tercih etmeleri mümkündür.

Terazi Burcu Güzellik Önerileri

Kadın

Sonbaharın etkisini gösterdiği bugünlerde, özellikle mevsim değişikliklerinden dolayı yaşanan bedensel vitamin ihtiyacının karşılanması önemlidir. Cilt bakımı yanında bronzlaşma mevsimi üzerine özellikle komple bir spa kürüne girilmesinde fayda vardır. Yeni bir kış sezonuna girerken ruhsal ve bedensel detoks yapılması gerken bir süreçte, kozmetikten ziyade bütünsel bir beden sağlığı korumasına gidilmelidir. Makyaj konusunda sadelikten kaçınılmamalı ve sonbahar renklerine atıf yapılan renk kombinasyonları seçilmelidir.

Erkek

Terazi burcu erkeği yapı itibarıyla ince ve kondisyonlu sayılabilir. Dengeye ve uyuma özen gösterdikleri gibi, vücut sağlıklarına da düşkündürler. Kış sezonuna girerken öncelikle bütünsel bir detoks üzerine sportif faaliyetlerini arttırmaları beklenebilir. Rahatına düşkün olan bu burcun erkeği, ağır sporlardan ziyade salon sporlarına yönelirler. Yazın cilt üzerindeki etkilerini azaltmak için hamam, sauna ve SPA kürlerine baş vurmaları da kozmetik görünümleri için oldukça önem taşımaktadır. Terazi burcu erkeği masaj salonlarında yerlerini ayırtmalıdır.

Terazi Burcu Ünlüleri

Kadın

Ebru Gündeş, Hülya Avşar, Ayşegül Aldinç, Yıldız Kenter, Nil Karaibrahimgil, Hazal Kaya, Marillon Cotillard, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Gwyneth Paltrow, Hadise.

Erkek

Tarkan, Turgut Özal, Levent Kırca, Levent Yüksel, Çağatay Ulusoy, Emre Karayel, Hugh Jackman, Matt Damon, Will Smith.

Terazi Burcuna Alınacak Hediyeler


Kadın

Venüs yönetimindeki Terazi burcu kadınına hediye almak istiyorsanız takı ve mücevher alabilirsiniz; çünkü takılara aşırı derecede düşkündür. Sosyal hayatında aktif olan Terazi kadınına gece çantası veya güzel topuklu bir ayakkabı alabilirsiniz. Parfüm alarak cazibesine katkıda bulunabilirsiniz. Evli olanlar ise ipek gecelik alabilirler. Ayrıca evleri için hoş aksesuarlar hediye edebilirsiniz.

Erkek

Terazi burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, bu durumda müzik dinlemeyi ne kadar çok sevdiğini göz önünde bulundurun. Dinlemekten hoşlandığı sanatçının konserine bilet veya yeni çıkmış albümünü hediye edebilirsiniz. Müzik dinlemesi için yeni bir kulaklık, müzik çalar ya da hoparlör alabilirsiniz. Ayrıca, yeni ve etkileyici bir parfüm ya da elektronik alet hediye edebilirsiniz.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Başak Burcuna Alınacak Hediyeler” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=7398″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]