AĞUSTOS’UN ÇOK SATAN AYAKKABILARI

Kadınların ayakkabı alma isteği hiç bitmez! Muhtemelen 100 kişiden 80’i ayakkabı tutkusuna sahiptir. Ayakkabı alırken ihtiyacınızın fazlası diye bir şey yoktur sadece alma isteği vardır. Gardırobunuzdaki 10’larca belkide 100’lerce ayakkabıya yeni bir çift eklemeden sahip olmanız gerekenlere göz atın!

1.Siyah topuklu ayakkabı:

Eğer siyah bir topuklu ayakkabınız varsa fazlasını aramanıza gerek yok. Her ortamda kombininize kolayca uyum sağlayacaktır.

2.Nude ayakkabı: Nude rengi yazın ve kışın moda kaygısı taşımayan özel renklerden biridir. Nude ayakkabılar genelde her renge kolayca uyum sağlarlar aynı zamanda ten renginizle bütünleşerek bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterir.

3.Stiletto :

Bir stiletto olmazsa olmazdır. Her şıklığı tamamlayan,  jean ile kombinlendiğinde modern, siyah bir elbiseyle kullanıldığında klasik görünen her gardobun demirbaşı olmalıdır.

4.Babet : Balerin babetler moda olduktan sonra klasikler arasında yerini aldı! Yaz günlerinde seçiminizi sandaletten yana kullanmak istemiyor ya da çalıştığınız iş buna müsaade etmiyorsa o zaman en ideal seçim babet olacaktır.

5.Sandalet:

Casual giyim tarzınızı tamamlayacak sandaletlerle yaz günlerinde sıcağa karşı koyabilirsiniz! Sandalet tercih ederken ayak konforunuzu sağlamak için mutlaka yerden yüksek olmasına dikkat edin

6.Dore : Özel günlerde davetlerde gece şıklığınızı tamamlayacak en önemli parçalardan biri ayakkabılar. Bu tarz günlerde daha abiye ayakkabılar tercih etmelisiniz. Dore renginde ayakkabılar siyahın en güzel tamamlayıcısıdır.

7.Lame:

Kombin yaparken renk uyumu tutturmakta zorlanıyorsanız lame ayakkabılar işinizi kolaylaştıracaktır. Gardırobunuzun köşesinde kalan lame bir ayakkabı aklınızın da bir köşesinde kalsın.

8.Terlikler :

Yazın olmazsa olmazı terlikler. Sıcak yazlarda biraz daha toleranslı davranabilirsiniz. Evden alelade çıkmış gibi görünmeden terliğinizle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

9.Sneakers :

En şık ve hatta en klasik kombinlerin altına bile sneakers giyebilirsiniz.  Hem rahat hem de modayı yakından takip edebileceğiniz  sneakersları her kombininize uygulayabilirsiniz.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”İlk Anlarınız İçin En Özel Önerilerimize Göz Atın! ” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6747″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Stilinizi Keşfetmek İçin Hazır Mısınız?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6946″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]