5 ADIMLA KOŞUDAN DAHA FAZLA KEYİF ALIN!

Koşu, spor otoriteleri tarafından insan doğasına en uygun sporlardan biri olarak kabul ediliyor. Bacak kuvvetinizi arttıran, koordinasyon becerinizi geliştiren ve kemik sağlığınız üzerinde etkili bu sporun faydaları saymakla bitmiyor. Koşu egzersizlerini hayatınızın bir parçası haline getirmek istiyorsanız, sizin için bir araya getirdiğimiz basit ama etkili 5 öneriye hemen göz atın:

  • Kolaydan başlayın. Eğer koşmaya yeni başlıyorsanız, vücudunuzu bu sisteme alıştırmak için hızlı koşular yerine uzun ama yavaş koşular ya da kolay patika koşuları yapın.
  • Koşarken müzik dinleyin. Kendinize dinamik ve motivasyon yükseltici şarkılar içeren bir playlist hazırlayın ve bu playlist en azından iki hafta bir güncelleyin.
  • Koşu arkadaşları edinin. Eşinizi, arkadaşınızı ya da komşunuzu serüveninize ortak edin. İnanın, bir partneriniz olduğunda soğuk havada sabah kalkıp koşmak daha kolay olacak.
  • Klasik egzersiz rutininden sıkılıyorsanız, koşuyu bir oyun haline getirin. Bir gün Everest’e tırmanın, ertesi gün zombilerden kaçın. “Zombies, Run!” ve “Runtastic” koşunuzu keyifli bir hale getirecek akıllı telefon uygulamalarından yalnızca ikisi.
  • Yarışlara katılın. Profesyonel sporcu olmayabilirsiniz ya da derece yapmanız gerekmiyor. Keyifli bir hafta sonu aktivitesi olarak yarı maraton koşmak hiç de zor değil; başarabilirsiniz.

Koşu İçin Kombin Önerilerimiz:

Siz de tek başınıza koşmak sıkıldıysanız ya da koşudan daha çok keyif almak istiyorsanız, NIKE RUN ISTANBUL 2015 10K sizin için biçilmiş kaftan. Şimdi rövanş zamanı. Tarafını seç, yakan için yarış!

Nike Ürünleriyle Daha Enerjik Bir Yaşama Başlayın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Koşudan Nasıl Daha Çok Keyif Alırsınız?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5303″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Bir Film Yıldızı Gibi Antrenman Yapmak İster misiniz?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6528″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]