Her Yaşınıza Yakışacak 11 Parça

Her yeni yaşınızda fark edeceksiniz ki yaşam standartlarınız ve hayata bakış açınız kadar, stiliniz de değişiyor. Artık neyin size yakıştığını daha iyi fark edebiliyorsunuz ve seçimleriniz çoğu zaman trendlerden ziyade kişisel zevkinize uygun oluyor. İş hayatına girdikten sonra kıyafetlerin önemi arttı. Çünkü işe giderken hazırlanmak için her gün saatlerce vaktiniz olmadığını zamanla öğrendiniz. Dolayısıyla kısa zamanda şık olmanızı sağlayacak parçalara ihtiyacınız var. Değil mi? Eğer siz de zamansız bir gardıropta neler olması gerektiğini merak edenlerdenseniz, bize kulak verin. Daha kolay ve daha hızlı şekilde daha şık olacağınızdan eminiz.

Vücudunuza Oturan Jean’ler

Birkaç tane vücudunuza oturan ve hatlarınızı sizi rahatsız etmeden saran jeanlere de ihtiyacınız olacak. Örneğin boyfriend ve mom jean’leri alışveriş listenize ekleyin. Sonuçta onları ofiste de giyebilirsiniz.

Yüksek Belli Pantolonlar

Özellikle iş görüşmelerinde ne giyeceğiniz bilemediğiniz zamanları hatırlıyor musunuz? Muhtemelen birçok defa olmanız gerekenden fazla ciddi göründünüz. Fakat artık tecrübeniz arttıkça iş görüşmelerinde ne giymeniz gerektiğini de daha iyi biliyorsunuz. Mesela acil durumlar için gardırobunuzda şık bir bluzla iyi görünecek yüksek belli bir pantolon mutlaka var.

Modern Düz Ayakkabılar

Ayakkabı konusunda özgür olmak isteseniz de bazı modellerin zamanla örneğin ofise uygun olmayacağını biliyorsunuz. Festivallerde giyseniz de eski görünen spor ayakkabılar olgun görünmek isteyen genç kadınlar için yeterince uygun değil. Bunun yerine spor ayakakbılarınızı yeni tutmayı ve birçok farklı çeşidi olan düz ayakkabıları deneyebilirsiniz.

Şık Bir Kalem Etek

En azından bir kalem etek mutlaka dolabınızda yer almalı. Dolabınızda yine jean etekler yer alabilir fakat kalem eteğin yaratacağı şık ve profesyonel görünümü başka hiçbir alternatifte bulamazsınız! Sezonun trendi olan desenleri ya da zamansız bir parçaya mutlaka sahip olmalısınız.

Siyah Klasik Blazer

Eminiz siyah bir blazer ceketiniz vardır. Siyah olmazsa olmaz fakat özellikle lacivert ve bordo da listenizde yer almalı.

Çok Yönlü Resmi Elbise

Özellikle 20’li yaşlarınızın sonuna doğru birçok düğüne davetli olacaksınız. Her etkinlik için ayrı ayrı elbise almak yerine birkaç defa giyebileceğiniz çok yönlü ve kaliteli parçalar almaya çalışın. Böylece hem gardırobunuz dolup taşmaz hem de kaliteye yatırım yaptığınız için pişman olmazsınız.

Kaliteli Mücevherler

Çok pahalı mücevherlerinizin olmasına gerek yok. Aslında aksesuarlarınızda dikkat etmeniz gereken en önemli özellik kalitesi olmalı. Aksi takdirde cildiniz zarar görebilir. Dolayısıyla güvendiğiniz markalardan alışveriş yaparak altın rengine boyanmış plastiklerden uzak durabilirsiniz.

Şık Deri Etekler

Deri ceket herkeste var, sizde de mutlaka bir tane olmalı. Peki ya deri etek? Özellikle giyecek hiçbir şey bulamadığınız günlerde deri eteğiniz gözünüze her çarptığında bize teşekkür edeceksiniz. Her an her yerde giyilebilecek siyah deri eteğinizi istediğiniz üstle tamamlayabilirsiniz.

Bomber Ceket

Spor kıyafetlerinizi şık, klasik elbiselerinizi moderne çevirebilecek güçteki bomber ceketlerden biri mutlaka gardırobunuzda olmalı. Özellikle vücudunuza oturan o harika jeanlarinizden biriyle giydiğinizde harika görüneceğinize eminiz.

Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı

Kaç yaşında olursanız olun, siyah klasik topuklu ayakkabı her zaman sizi kurtarır. Dolayısıyla rahat ve bir o kadar şık bir tane siyah topuklunuz mutlaka olmalı. Tüm kıyafetlerinizle uyum sağlayacak bu parçaya yatırım yapmaktan çekinmeyin!

Midi Boy Pileli Etek

Belinize oturan midi boy bir etek, düz beyaz bir tişörtle bile harika görünmenizi sağlar. Özellikle her sezon geçerli olabilecek renk ve desenlerde bir eteğiniz olursa, ne giyeceğinizi bilemediğiniz günleri unutabilirsiniz. Son dönemin favorisi pileli etekleri deneyin!