3 Adımda Salon Manikürünü Evde Yapın

Bakımlı eller ve tırnaklar, kadınların asla hayır diyemeyeceği bir güzellik unsuru. Kuaför salonlarında vakit kaybetmek istemeyen herkesi evde manikür yapmaya davet ediyoruz. Basit birkaç işlemle ellerinize ve tırnaklarınıza salondan yeni çıkmış gibi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Size kazandıracağımız manikür bütçesiyle de bizim yerimize kahve içersiniz.

1.İlk olarak tırnaklarınızın boyutunu sevdiğiniz şekilde kısaltarak başlayın. Ardından parmak ve tırnak biçiminize göre düz veya yuvarlak biçimde törpüleyin. Bu işlemi duş öncesi yaparsanız vakit kazanmış olursunuz.

2.Banyo sırasında tırnak etleriniz sıcak suyun etkisiyle yumuşar ve tırnak diplerindeki etleri itmek daha kolay olur. Bir törpünün sivri ucuyla etleri dibe doğru ittirip fazlalıkları et makasıyla keserek temizleyin.

3.Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra oje sürebilirsiniz. Kalıcı ve pürüzsüz bir oje görünümü için birçok markanın baz ürünü ve “top coat” olarak satılan son kat ürününü mutlaka uygulayın! Ojeyi tırnağınıza uygularken ilk olarak orta kısımdan başlayıp fırçayı yana taraflara doğru sürün. Bu şekilde oje eşit şekilde dağılacaktır.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.