2021’in En Popüler 4 Rengi

Bahar gelsin de şöyle rahat bir nefes alalım istiyoruz. Biraz değişiklik, eğlence ve ısınan havayla rahatlamak istediğimiz her an etrafımıza şöyle bir baktığımızda ya dekorasyonu ya da gardırobumuzu değiştirmeye çalışıyoruz. Şimdi gardıroba odaklanıyoruz ama bahar renklerini eve davet etmemize de az kaldı!

Özellikle bütün bir kışı evde geçirdiğimizi düşünürsek dışarı çıkmayı hepimiz heyecanla bekliyoruz diyebiliriz. Ama sokağa dönüşü muhteşem kılmak gerek, değil mi? Evde giydiğimiz siyah eşofman altını ya da kahverengi hırkayı daha fazla görmek istemediğinize eminiz! Şimdi capcanlı pembelerin, yaza bizi hazırlayan bejlerin, doğadan ilham alan yeşillerin ve dikkat çeken turuncuların zamanı!

Yılın en popüler renkleri konusu her yıl değişse de siyah ve beyazın cool havası, lacivertin marin etkisi veya beyazın açan çiçeklere ne kadar güzel eşlik ettiğini gayet iyi biliyoruz. Bu renklere biraz enerji verecek alternatiflerimiz de ilham olmaya hazır!

Yeşilin Tüm Tonları

Maviyi ne kadar seviyorsak yeşil bazen bir o kadar mesafeli durabiliyoruz ama aslında doğru tonlar bulununca kombinlerde en şık duran renklerden biri yeşil! Hem doğadan ilham almak için şöyle bir etrafınıza bakmanız yeterli, yeşilin yakışmadığı renk mi var? Bu yaz tonlar arası seyahat ederken yeşilin tüm duraklarına uğrayabilirsiniz.

Capcanlı Pembe

Fuşya desek yeridir! Bu yaz pembenin trend olması bekleniyordu ve bizi şaşırtmadı, en dikkat çeken parçalara renk vermeye başladı bile. Bu yaz daha önce denemediğiniz her şey konusunda daha özgür olun, buna renkler de dahil. Bronz teninizle parlak pembenin ne kadar yakışacağını hayal edin! Evet muhteşem görüneceksiniz.

Göz Alıcı Turuncu

Yazın en sıcak ve en sevilen renklerinden olan turuncuyla dikkat çeken stiller yaratmak için çok alternatifiniz var. Turuncunun eşlik edeceği renk ikilileri kadar tek parçada harikalar yaratmayı da başarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en sevdiğiniz tonu bulmak!

Bej ve Diğer Beyaz Tonları

Bej yılın en sık tercih edilen renklerinden biri olarak kış boyunca bile dikkat çektiyse yazı da boş geçmeyecektir. Bej ve diğer beyaz tonlarıyla ton sür ton kombinler oluşturmak veya sade ve şık görünümler yaratmak sizin elinizde!