2021’in En Popüler 3 Kaban Stili

Kış gelince tüm kombini kalın bir kabanla örmek zorunda kalıyoruz. Giydiklerimiz ne kadar sıcak olursa olsun, kalın bir mont ya da kaban olmadan kış mevsiminde dışarı çıkmak mümkün olmuyor. Dolayısıyla nasıl bir kaban giyeceğiniz tüm kombininizin nasıl görüneceğini de belirliyor.

Kışlık kaban alışverişi yaparken önce vücut tipiniz için en uygun modelleri keşfetmeniz gerekiyor. Birazdan bahsedeceğimiz üç kaban modelinin de vücut tipinize uygun alternatiflerini bulmanız hiç zor olmayacak. Eğer boyunuzu daha uzun göstermek istiyorsanız, uzun kaşe kabanları deneyebilirsiniz. Tek parçanın kesintisiz şekilde üzerinizde olması boyunuzu daha uzun gösterir. Eğer daha athleisure kullarına uygun giyinmek isterseniz, o zaman puffer montlar aradığınız stili hemen  yakalamanızı sağlayacak.

Uzun kaşe kabanlar

Bu yıl sıcacık ve korunaklı hissetmek isterken bir yandan da çabasız bir şıklığa ulaşmak isterseniz, tek yapmanız gereken uzun, sanki üzerinize dikilmiş gibi görünen bir kaban almak. Özellikle siyah, kahverengi ya da camel rengi kabanlar sık sık tercih edilse de siz farklı bir görünüm yaratmak için ya aksesuarlarınızla ya da kaban renginde eğlenceli alternatifleri seçebilirsiniz.

Puffer montlar

Uzun ya da crop fark etmez bu yılın en sevilen kışlık montlarından biri puffer modeller oldu. Uzun puffer montlar sıcacık bir hissi garantilerken crop puffer montlar, özellikle oversize modelleriyle hem kadınların hem de erkeklerin favorisi olmayı başardı. Puffer montların en şık haliyse, kapitone modellerle ortaya çıkıyor.

Tüylü montlar

Özellikle yumuşacık hissettiren her şey kış aylarında daha fazla tercih ediliyor. 2021 yılının öne çıkan moda akımlarından biri de tüylü montlar oldu. Kadınların daha sık tercih ettiği tüylü montları aslında erkekler de tercih edebiliyor. Özellikle farklı renk alternatifleri kadın ve erkeklerin tüylü montları tercih etmesini belirleyen en önemli etken.