2021’de Sık Sık Göreceğimiz 5 Ceket Stili

Kışın olmazsa olmazsa kalın ceketler, kabanlar ve montlar yine ortaya çıktı ve bu sefer her biri diğerinden şık. Her sene tercih edilen renkler, desenler ya da tasarımlar değişse de bazı ikonik modeller her mevsimin ama özellikle kışın favorisi.

İster kabanınızın altına ince bir blazer olarak hayal edin, ister sizi sıcacık tutacak kalın bir palto olsun ya da belki de baharda giymek için kenarda beklesin, bu yıl üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz tüm ceket modellerini bir araya getirdik.

90lar spor stili

90’ların spor ceketlerinin önümüzdeki sezondaki etkisinden kaçış yok! Bol, özellikle jeanlerle kombin edilen ceketler, stilinizi farklı bir seviyeye taşıyacak. Stilinizi daha da özgün kılmak için batik desenli spor ceketlere şans verebilirsiniz.

Crop ceketler

Ne tam bolera ne tam ceket, bu srop ceketler alıştığımız stillerin çok ötesinde ama yine de tanıdık çünkü bu modeller olmadan sezona giriş yapmıyoruz genellikle. Ama artık eskisinden daha popüler olan bu ceketleri kombinlerken yüksek bel alternatiflerle birlikte değerlendirin.

Deri bomber ceketler

Deri ceketleri hepimizin ne kadar sevdiği malum. Bomber ceketlerin son birkaç yıldaki yükselişini de göz ardı edemeyiz. Haliyle bu ikiliyi bir araya getiren popüler tasarımlara hayır diyeceğinizi de düşünmüyoruz. Üstelik birkaç sezondur ihmal ettiğimiz deri ceketler için de ideal bir geri dönüş olacak.

Tabii ki trençkotlar

Trençkotlar hem sonbaharın hem ilkbaharın en şık detayı olmayı her sene başarıyorlarlar. Eğer hala bir trençkotunuz yoksa, bu sezon klasikleşen renkler dışında çok seveceğiniz farklı tonları da değerlendirip gardırobunuza yepyeni bir detay ekleyebilirsiniz.

Rengarenk blazerlar

Baharın kurtarıcısı blazer ceketleri hemen “kış mevsiminde olmaz” diye kenara bırakmayın. Koyu renkli olanlar belki kış ve sonbahar için harika olacak ama rengarenk olanları mutlaka bu sezon gardırobunuza dahil etmelisiniz.