2021 İç Mekan Modası: Yılın Çarpıcı Tonları

Her yeni yıl bizi farklı tarz ve stillerle tanıştırıyor. 2021’de iç mekan dekorasyonunda sıklıkla karşımıza çıkacak renk ve ton seçeneklerini birlikte keşfedelim. İşte, yumuşak pastel tonlardan dingin mavilere ve grilere, yeni sezonun en moda renkleri!

Yılın Renkleri: Gri ve Sarı! 

Pantone tarafından 2021 yılının renkleri seçilen Ultimate Grey ve Illuminating sarı, ev dekorasyonunda da tercih edilecek. Dayanıklı ve güçlü ama aynı zamanda sıcak ve iyimser olmayı ifade eden bu renk ikilisiyle, iç mekanlarınızda cesur bir kontrast yakalayabilirsiniz.v

İç Mekanlara Derinlik Katmak İçin: Lacivert

Koyu mavi tonları, bir iç mekana derinlik katmanın mükemmel bir yoludur. Aynı zamanda, dekorasyonda taze ve dinamik bir hava yaratırlar. Huzurun ve sakinliğin rengi olarak bilinen lacivert; zarif ve çağdaş mekanlar yaratmak için 2021’de tercih edilecek renkler arasında yerini alıyor.

Rüya Gibi Pastel Tonlar

Evde daha fazla zaman geçirdiğimiz ve ihtiyaçlarımıza uyum sağlamak için değişiklikler yaptığımız bu dönemde yöneleceğimiz renklerden biri de pastel tonları olacak. Buz mavisinden, şeker pembesine, pastel renkler; dekorasyona yumuşak, ferah bir his vermenize ve sakinleştirici bir iç mekan yaratmanıza yardımcı olacak.

Göz Alıcı Toprak Tonları

Doğadan esinlenen toprak tonları, 2021’de iç mekanları konfor alanlarına dönüştürecek. Koyu kırmızılar ve bronzlardan soğuk gri ve bejlere kadar, toprak tonları mobilya ve dekorasyonda göze çarpacak.