2020’ye Özel Enerji Veren Renk İkilileri

Bu yılın rengi klasik maviden şaşmayan marin stili mi yoksa bronz olmakla eş anlamlı olan beyaz elbiseler mi? Şık renk ikilileri oluşturmak stil sahibi olmanın olmazsa olmaz kurallarından biri. Her sezon başka ikililer öne çıkıyor ancak stilinizi “güncel” göstermek adına yaratıcılığınızı zorlamanız gerekli. Gardırobunuzda birbirine hiç yakıştırmayı düşünmediğiniz o ikiliye bu yazıyı okuduktan sonra şans vereceğinize eminiz! Okumaya başlayın.

Cool ikili: Bebek mavisi ve siyah

Mavi ve siyahın bir araya gelmesi sadece romanlarda mümkün olan bir şey değil. Düşünülenin aksine bir moda faciası da sayılmaz. Risk alıp heyecan verici bir stil yaratmak için tek yapmanız gereken açık mavi ya da bebek mavisini siyah ile kombinlemek. Bunun için pantolon, gömlek ve ceket gibi maskülen kombinler ya da ince askılı dantel detaylı elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Yumuşak tonlar: Açık sarı ve gri

Açık sarı pastel tonlarda bir gömlek ve gri bir pantolona ne dersiniz? Daha çok pembe ve gri ikilisi tercih edilir ve kullanılır ancak grinin yakışmayacağı renk yok. Sarı rengi tercih edeceğiniz ton çok önemli çünkü capcanlı bir sarıyla pastel sarı birbirinden oldukça farklı sonuçlar verebilir.

Romantik ikili: Lila ve bej

Morun en açık tonlarından biri olan lila her zaman feminen görüntülerle öne çıkmayabilir. Özellikle bu rengi desenlerde kullandığınızda spor-şık bir hava yaratabilirsiniz. Kombini tamamlarkan bej bir ayakkabı ya da çanta kullanarak sadece spor şık değil romantik-şık görünmeniz de mümkün.

Yaza özel: Baştan aşağı krem

Beyaz her ne kadar yazın rengi sayılsa da bembeyaz kombinler yerine krem renge dönmeye ne dersiniz? Hem belki size yakışan beyaz tonu krem olabilir. Krem takımlar ya da elbiseleri mutlaka yazlık gardırobunuza ekleyim.