2020 Sonbahar-Kış Trendlerine Hızlı Bakış!

Yaz sıcaklarını, hafif elbiselerle ve rengarenk kombinlerle atlattınız ama şimdi sırada serinleyen hava, değişen modumuzu yansıtacak kıyafetler ve yeni trendler var. Yaz bitmesin istiyorsunuz ama bir yandan da yeni sezonu giymek için sabırsızlanıyorsunuz değil mi? Biz de aynı şekilde hissediyoruz hiç üzülmeyin, yaz yine gelecek!

İddialı ve şık: Deri

Aksesuarlardan giyime kadar deriyi birçok defa podyumda gördük. 2020’de deri kıyafetler önceki yıllara göre daha dikkat çekecek sayıda olsa da daha çok elbise ve tulumlar ön planda.

Vücudu saran elbiseler

Dar, vücudu saran triko elbiselere modern bir güncelleme geldi! Öyle ki küçük detaylar podyumdan sokağa inişi kolaylaştırmayı başarıyor. Yeni sezonun baskın renkleri de size ilham verebilir.

Şık bir palto ya da trençkot

Vücut tipinize uygun bir palto ya da trençkotu sezon başlar başlamaz alın! Tüm kıyafetlere ve kombinlere bir anda şık bir hava verme becerisini başka hiçbir parçada bu şekilde net göremezsiniz.

Romantizmin son savunucusu

Geniş karpuz kol, sanki Ortaçağ’da bir saraylıymışsınız gibi hissettirmeyi başaracak. Modern kesimleri karpuz kolla bir araya getirip tezattan şıklık yaratın.

Sonbaharın olmazsa olmazı

Botlar her zaman olduğu gibi yeni mevsimin vitrinine çıktı! En şık elbise ve bot ikilisini görmeye ya da göstermeye hazır olun. Bu sezon mutlaka kısa topuklu maskülen bir bot almayı unutmayın.