2020 Baharı Erkek Modasında Şok Edici Değişiklikler

Erkekler artık eskisi gibi değil! 2020 yılı erkek trendlerinden görüyoruz ki, bu sezon erkeklerin içinde sakladıkları duyguları, romantikliği ortaya çıkarma zamanı. Yeni bir on yıla tamamen farklılaşmış bir stille girecek olan erkekler, önümüzdeki yıllarda da bu yeni trendlerin takipçisi olacak. Dizilerde, sinemalarda, dergilerde, Instagram’da erkekleri bu yeni trendleri denerken görmemiz an meselesi. Peki bu ballandıra ballandıra anlattığımız yeni trendler neler?

Takım elbiselerde soft renkler!

Takım elbise dediğimizde aklımıza gelenler en başta siyah, gri ve belki mavi oluyor. Stillerini farklılaştırmak isteyen erkekler geçtiğimiz sezonlarda takım elbisede açık mavi tercih ederek klasikten uzaklaşmış fakat yine de mavinin esiri olmuşlardı. İşte bu sezonun trendleri onlar için geliyor! Artık takım elbisede yepyeni renkler, kutlamaları renklendirecek olan erkekleri bekliyor. Birçok tasarımcının koleksiyonlarında yer verdiği soft renklerden en trendleri ise buz mavisi ve lila…

https://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2020-menswear

Yepyeni midlayer ceketlerle tanışın!

Bu konseptte Hint rüzgarları esiyor. Bollywood filmlerindeki aktörlerin dans ederken uçuşan o eğlenceli kaftanları bu sezonun en trend parçalarından. Önümüzdeki sezon birçok farklı deseniyle kendini gösterecek olan bu kaftanlar rahatlıkları ile ceketlerin yerini alacak gibi duruyor! Altına giyeceğiniz bol paça pantolonlar ve jeanlerle siz de yeni sezon trendlerinin en yakın takipçisi olabilirsiniz!

https://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2020-menswear

2020 baharında 60’lar, 70’ler esintileri!

Yeni trendlere hazırız ama eskilerden de kopamıyoruz!  O eski filmlerde izlediğimiz nostaljik arabalardan; yüksek bel, bol paça pantolonlarıyla inen eski zaman erkeklerini hangimiz unuttuk ki? 2020 sezonu aradan geçen yıllara aldırmadan erkeklere nostaljiyi yaşatacak! Desenleri, renkleri bol bol göreceğimiz bu sezonda önerimiz, farklı tasarımlara bir şans tanımanız!

https://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2020-menswear

Bu desenlere bayılacaksınız!

Biz zaten renkli, dönen desenleri;  türbülans esintilerini tişörtlerimizde çok kullanıyorduk diyorsanız; 2020 sezonunda desenler tam size göre. 2020 baharında göreceğiniz desenleri bir tuvalden alınmış olarak hayal edebilirsiniz. Kullanılan renklerle, yansıtılan duygularla bu desenler çok çarpıcı!

https://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2020-menswear

Modada reenkarnasyon var mıdır dersiniz?

Bir dük müydünüz, yoksa prens mi? Reenkarnasyona inanıp geçmiş yaşantınızda kim olduğunuzu tahmin ediyorsanız, bahar trendleri size o hisleri yaşatmaya hazır. Bu tasarımlar size 2020’nin yoğun, stresli hayatını unutturacak; sizleri tarihin tozlu sayfalarında bir gezintiye çıkaracak. 2020 bahar stilinizde, eski zamanların klasik şıklığını mutlaka takip edin!

https://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2020-menswear

İlhamınızı denizlerden alın!

2020 bahar trendleri; metropollerin kalabalık caddelerinde yürürken, sahilde hissetmenizi sağlayacak! Denize, gökyüzüne, mavilere bakmak bizleri nasıl rahatlatıyorsa bu trendi takip eden koleksiyonlar da giyildiğinde o kadar mutlu edecek. Kısa şortlar, tişörtlerde denizci çizgileri, mavinin hakimiyetiyle bu trend, 2020 baharında en seveceğiniz konseptlerden!

https://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2020-menswear