2018’de Skinny Jean Giymenin Yeni Yolları

Jean pantolon keşfedildiğinden beri modayı en çok etkileyen modellerden biri skinny tasarımlar oldu. Özellikle yüksek bel skinny jean’ler uzun süre boyunca herkesin gardırobundaydı. Buna vücut tipi bu jean’i giymeye müsait olmayanlar da dahil. Çünkü başka seçenek neredeyse yoktu. Bu trend öyle güçlü hale geldi ki erkekler için üretilen alternatifler de giderek daraldı. Son zamanlarda mom jeanler ya da boyfriend jeanlerle alternatiflerimizin artmış olmasına seviniyoruz ama kalbimizde her zaman skinny jean için özel bir yer var. Modeller aslında herkesi şaşırtacak kadar değişmese de giyme yöntemleri büyük farklar yaratabilir. Karşınızda 2018’de skinny jeanlerinizi giymek için en şık bahaneler!

Ne Çok Skinny Ne Çok Bol

Vücudu saran ve gerçekten daracık olan skinny jeanlerin konforsuz olduğunu biliyoruz. Karşı koyamayıp giysek de yeni sezonda bacaklarımız biraz daha rahatlayacak. Yeni dönemde skinny jeanler evet yine skinny ama bacakları nefessiz bırakacak kadar değil. Üstünüze tam oturmuş, yüksek belli alternatifleri 2018 kışında daha çok görebilirsiniz.

Uzun Paçalar

Cropped jeans dediğimiz paçası kesilmiş modeller skinny jeanlerle sık sık buluşmuştu. Ama 2018’de uzun paçalar yeniden dönüş yapacak. Dikişli ve uzun paçalı modeller yerine hala cropped alternatifleri tercih ederseniz o zaman paçalardan kısa ve abartısız püsküller sarkan skinny jeanlere şans verin! Uzun paçalra ya da kısa püsküllere uygun ayakkabılara yatırım yapmayı unutmayın.