2018 Tatil Planınız Burcunuza Göre

2018 yaz tatiline daha çok var, ama erken plan yapmak hem bütçenizi korur hem de gideceğiniz yere önceden hazırlanabilirsiniz. Bu yıl tüm burçların bol bol tatil yapacağını söyleyen Zodyak’a göre sizin burcunuz haritada nereyi işaret ediyor hemen göz atmaya ne dersiniz? Tüm burçlara özel tatil rotaları ve daha fazlası için okumaya devam edin.

Kova (20 Ocak- 18 Şubat) – Japonya

Kova burcundakiler yaratıcı kişilikleriyle bilinir. Japonya’nın sanatı ve  kültürel mirası bu burçtakiler için biçilmiş kaftan. Kova burcu doğası gereği meraklı ve gözlemci tarafıyla da ön planda olduğu için yeni ve eşsiz bir kültür keşfederek burada mutluluğu yakalayabilir.

Balık ( 10 Şubat- 20 Mart) – Ekvador

Balık burcundakiler yaratıcı ve merhametli yönleriyle ön plandadır. Duygusal ve hassas olan bu burç için zengin ve güzel manzaralar yanında dost canlısı olmalarıyla bilinen Ekvador halkı misafirperverliğiyle de ideal bir seçenek oluşturuyor.

Koç (21 Mart- 19 Nisan) – Amerika

Koçlar maceracı ve çok yönlü olmalarıyla dikkat çeker. Macera için doğru rota kesinlikle Amerika! Fırsatlar ve sürprizler ülkesi olan Amerika, Koç burcu için sayısız aktivite ve seçenekle başınızı döndürebilir ancak bu tatlı bir baş dönmesi olacaktır.

Boğa (20 Nisan- 20 Mayıs) – Tayland

Boğa burcu doğaya olan tutkusuyla her zaman özgürlüklerine vurgu yapar. Tayland’ın kusursuz plajlarından  ya da bitki örtüsünden bahsetmemize gerek yok. Güçlü bir boğaysanız daha iyi alternatif sunmamızı istiyorsanız yine Tayland’a gidin deriz.

İkizler (21 Mayıs- 20 Haziran) – Singapur

İkizler burcu zeki, esprili ve ince mizah anlayışıyla fark yaratan bir burç. Singapur, ikizler için mutlaka görülmesi gerekenler listesinde yer almalı. Baskın bir ikizlerseniz Singapur’da yeni yemekler deneyerek ve yeni aktiviteler yaparak çok mutlu olabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran- 22 Temmuz) – İtalya

Yengeç burcundakiler yaratıcı, duygusal ve sanatçı yönleriyle tanımlanır. İtalya, yaratıcı ve tarihi dokusuyla her adımda sizi sanatla besleyecek, kıyaslanamaz bir tatil sunar. İtalya’nın sıcak halkı sayesinde duygusal yönlerinizi de tatmin edebilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz- 22 Ağustos) – Avustralya

Önderlik etmekten hoşlanan Aslan burcu, maceracı ve heyecanlı yanlarıyla dikkat çeker. Avustralya doğal bitki örtüsü ve eğlenceli aktiviteleri sayesinde Aslan burcunun enerjisine yetecek kadar şey barındırıyor. Henüz Avustralya gitmediyseniz bavulunuzu hazırlamaya başlamanızı öneririz.

Başak (23 Ağustos- 22 Eylül) – İngiltere

Başak burcunun baskın özellikleri; güvenilir, mütevazi ve akıllı olmasıdır. Bu burcun kendini bulması için çok uzaklara gitmesine gerek yok. İngiltere’nin düşündürücü havası ve sakin hayat biçimi sizin için ideal bir tatil rotası olabilir.

Terazi (23 Eylül- 22 Ekim) – Maldivler

Terazi burcunun en temel ihtiyacı romantizm ve aşktır. Bu yıl bu ikisiyle ayaklarınız yerden kesilecek. O yüzden tatil planınız için yeryüzündeki cennet Maldivler’i ilk sıraya almanız iyi olur. Sakin ve sevdiğinizle romantik bir tatil için buradan daha iyisi henüz yok.

Akrep (23 Ekim- 21 Kasım) – Danimarka

Akrepler dürüst ve orijinal karakterleriyle bilinir. İnsanlara ve çevreye karşı sakin olan Akrep burcunun bu özellikleri Danimarka tatili için ideal. Orijinal İskandinav kültürüne bir bisiklet kiralayarak dahil olabilir ve farklı bir mimarinin içinde kaybolabilirsiniz.

Yay (22 Kasım- 21 Aralık) – Hindistan

Yay burcu için maceraperest deseler de aslında öne çıkan ilk özelliği iyimser olmasıdır. Hindistan tatili Yay burcu için mükemmel bir eşleme. Hindu felsefesine olan merakınızla yeni bilgiler keşfedebilir ve daha derin düşüncelerde aydınlanabilirsiniz.

Oğlak (22 Aralık- 19 Ocak) – Çin

Zeki, aynı zamanda kendi disiplinine sahip olması Oğlak burcunun özellikleri arasında. Oğlak burcunun bu yıl yeni bir keşif yapmaya ihtiyacı var. Çin için hemen planınızı yapmaya başlamalısınız. Çin’in felsefesine, tarihine ve kültürüne bayılacağınıza garanti veriyoruz.