2018 İlkbahar/Yaz Sezonu Rengarenk

Renklenen doğaya siz de kıyafetlerinizle eşlik edin! Bu sezon ilhamınız rengarenk tasarımlar ve birbirinden hareketli desenler olsun.

Enerjik Kırmızı

Kırmızının enerjisi, gücü ve çekiciliği başka hiçbir renkte yok! Bu dinamik rengi kombinlerinize dahil ettiğinizde tüm bakışları üzerinize çekeceksiniz. Kare ve çiçek desenleri, kırmızıya eşlik eden daha sakin renklerle görünümü dengeleyebilirsiniz.

Sakin Mavi

Mavi rengin her tonu ısınan havaya ayak uydurabilir. Dilerseniz marin stilinizi ortaya çıkarmak için koyu tonlarla beyaz ve kırmızıları bir araya getirin. Ya da hareketli desenlerin içinde maviyle huzur bulun! Ne yaparsanız yapın bu rengi bu sezon es geçmeyin.

Favori Mor

Belki sezonun rengi olarak ultra violet tonu belirlendi ama morun her hali yaza yakışıyor. Plajda 80’ler havası estirmek ya da romantik kombinlerinizi ortaya çıkarmak için mor rengi gardırobunuza daha çok ekleyin. Hem morun birçok desene harika bir fon olduğunu da unutmayın.

Doğanın Yeşili

Doğanın en güzel ve baskın renklerinden biri olan yeşil, gardırobunuzdaki her parçayla harika görünecek. Yeşil rengi diğer kıyafetlerinizle kombinlemek hem çok kolay hem de ortaya çıkan renk ikilileri bir daha vazgeçemeyeceğiniz kadar şık!

Yeni Cool Sarı

Kimileri için riskli bir tercih olabilir ama önemli olan size en uygun sarı tonunu bulmak. Sonra tek yapmanız gereken yaz havasına en uygun görünümle mevsimin tadını çıkarmak! Sarının canlı havasını güçlendirmek için çiçek desenlerini kullanabilirsiniz.