2015 SAG ÖDÜLLERİ’NDEN ROMANTİZM NOTLARI

Sevgililer Günü yaklaşırken dün gerçekleşen Sinema Oyuncuları Derneği’nin ödül töreni SAG (Screen Actors Guild Awards) ödüllerinde gözümüze çarpan en şık çiftleri mercek altına alıyoruz. Öncelikle, ödül alan oyunculardan kısaca bahsedelim. En iyi kadın oyuncu ödülünü Still Alice filmiyle Julianne Moore alırken, en iyi erkek oyuncu ödülüne Her Şeyin Teorisi filmiyle, Eddie Redmayne layık görüldü. En iyi drama dizisi Downton Abbey olurken, Kevin Spacey yine House of Cards filmiyle ödülü kaptı. Şimdi gecenin en şık çiftlerine göz atalım:

 

Tüm gözler Jennifer Aniston – Justin Theroux çiftinin üzerindeyken, Aniston Vintage John Galliano elbisesiyle büyülüyor. Justin’den bebek istediğini söyleyerek magazin gündemine oturan Aniston, Cake filmindeki performansıyla ödüllere ardı ardına aday oluyor ancak daha ödül almadı.

21st Annual SAG Awards

Naomi Watts oyuncu eşi Liev Schreiber ile katıldığı SAG ödüllerinde Balenciaga bir elbise seçmişti. Zarif görünümüyle dikkat çeken Watts, Bulgari takılarıyla büyülüyor.

21st Annual SAG Awards - Red Carpet

En stil sahibi çiftlerden şüphesiz Matthew McConaughey ve Camilla Alves oldukça dikkat çekiyor. Mavi smokiniyle ve sakallarıyla oldukça tarz görünen başarılı oyuncunun eşi ise Donna Karan Atelier elbise tercih ediyor.

21st Annual SAG Awards

Hamile stilini en iyi yansıtan oyunculardan Keira Knigtley, mor ve dantel detayların öne çıktığı Erdem elbisesi ve doğal saç ve makyajıyla eşiyle birlikte oldukça mutlu ve şık görünüyor.

21st Annual SAG Awards - Red Carpet

Joe Manginello ile nişanlandığını açıklayan başarılı oyuncu Sofia Vergara, kırmızı Donna Karan Atelier elbisesiyle her zamanki gibi oldukça çarpıcı görünüyor. Vergara, Amerika’da oldukça popüler komedi dizisi Modern Family ile öne çıkıyor.

21st Annual SAG Awards

Şık Gecelerde Tarzı Yakalamak İçin