Mezuniyet Gecesine İmzanızı Atın

Mezuniyet Gecesine İmzanızı Atın

Mezun olmaya çok az kaldı! Ayın sonuna doğru artan sınavlar nedeniyle stresli olsanız da birkaç ay sonra mezuniyetin ardından yepyeni bir hayata başlayacaksınız. Yeni bir maceraya en güzel şekilde başlamanın yolu, öncekine harika bir son vermekten geçiyor. Özellikle mezuniyet gecesini unutulmaz kılmak için en güzel elbiseyi, en doğru makyajı ve en rahat ayakkabıları seçebilmeniz lazım. Vücut tipinize uygun elbiseleri, sezonun en güncel trendlerini ve en şık kombinleri keşfetmek için okumaya devam edin. Kıyafetlerinizle uyumlu bir makyaj yapmak isterseniz, sizi burayaalalım.

Klasik mi Modern mi?

Öncelikle nasıl görünmek istediğinize karar vermelisiniz. Klasik bir elbiseyle risk almadan geceye hazırlanmak size zaman kazandırır. Örneğin, küçük siyah elbiseyle birlikte fark yaratacak aksesuarlar kullanarak klasik ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer trendlerin sıkı takipçisiyseniz o zaman biraz daha derin araştırmalar yapmanız gerekiyor: “Sezonun favori rengi ne, dantel mi yoksa file mi, ilerde mezuniyet fotoğraflarına baktığınızda pişman olacak mısınız?”Bu soruların hepsine cevap verebilmelisiniz. Yazın trend renklerinden pembe, sarı ve turuncuyu tercih edebilirsiniz.

  • Zamansız, mütevazi ve risk almayan bir görünüm için koyu tonlarda veya desensiz elbiseler tercih edebilirsiniz.
  • Eğer renkli veya desenli elbiseler giymek isterseniz, ayakkabılarınızın ve aksesuarlarınızın daha nötr renklerde olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Klasik çizgideki elbisenizin sezona uygun olmasını isterseniz, volanlı modeller tam size göre!
  • Çiçekler her zaman zarif görünür. Eğer desenlerden vazgeçemiyorsanız, büyük çiçek desenli elbiseleri mutlaka inceleyin.